مشخصات تماس


تلفن:88910325- 88934181
همراه:09303093004
فكس:88936321
ايميل:info@mekaservice.com
نشاني:تهران - پايين تر از ميدان وليعصر، نبش كوچه شهيد ولدي، مجتمع وليعصر، پلاك 48، طبقه 5 شمالي، واحد 29
نام
ايميل    
موضوع
متن پيام  
درباره مامكاسرويس یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه فن آوری اطلاعات از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه­ های فناوری اطلاعات و صنعتی آغاز نمود. این مجموعه با بهره گیری از امكاسرويسنات داخلی و دانش فنی روز دنیا کوشیده تا بستری مناسب برای رشد و ارتقاء سطح علمی و کیفی فراهم سازد.

ارائه مستمر اطلاعات به مشتریان و ایجاد فضایی ایمن برای نیرو بخشیدن به قدرت انتخاب و گزینش مشتریان و همچنین عرضه برجسته ترین محصولات و راهکارهای نوین در کنار پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب، مسیر یکتایی است که مكاسرويس را در راه به وجود آوردن حس خوب خرید نزد مشتریان خود سربلند گردانیده است. اعتبار سازی بواسطه کارنامه درخشان سال های اخیر، امروزه نامی خوش، قابل اطمینان و متمایز از مكاسرويس ساخته است.

بخش فناوری این شرکت شامل واردات سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ ، توزیع آن در سراسر کشور و پشتیبانی فنی بود. با توجه به گرایش کاربران ، شرکت­ها و سازمان­ها به بکارگیری لپ تاپ در زمینه­های مختلف کاربردی، مكاسرويس بر آن شد که فعالیت حداکثری خود را در این بخش متمرکز نماید. اکنون مكاسرويس بعنوان خانه لپ تاپ ایران علاوه بر تامین لپ تاپ­های مورد نیاز کاربران، مرجع کامل قطعات و لوازم جانبی لپ تاپ می­باشد. ضمنا تیم هشت نفره مهندسین بخش پشتیبانی و تعمیرات تخصصی لپ تاپ این شرکت با بکارگیری تجهیزات پیشرفته و مدرن در راستای خدمات پس از فروش پاسخگوی مشتریان است.

مكاسرويس با بکارگیری دانش فنی روز دنیا و بهره گیری از نیروهای متخصص برای برداشتن گامهای موثر بعدی تلاش می کند.

 

بخش تامین و توزیع قطعات مكاسرويس

مكاسرويس به عنوان یکی از بزرگترین مراکز توزیع  وفروش محصولات و قطعات اورجینال لپ تاپ ( آدابتور، باطری، رم، کی بورد و ...) در استان تهران و سایر استانهای کشور محسوب می گردد که در حال حاضر از طریق اعطای نمایندگی، درصدد بسط  و توسعه حوزه فعالیت خود در تمامی استانهای کشور می باشد. (ایرانی لایق بهترین کیفیت می باشد.)

بخش خدمات پس از فروش مكاسرويس

مجموعه مكاسرويس با ارائه گارانتی معتبر (تکیه بر گارانتی تعویض) و همچنین از طریق ارتباط تنگاتنگ با شرکت های سازنده محصولات، خدمات پس از فروش مناسبی را در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهد. ( تخصص ما ارائه خدماتی متمایز است )

بخش تعمیرات تخصصی مكاسرويس

لازم به ذکر است مكاسرويس با بهره جستن از کادری مجرب از مهندسین و همچنین دستگاههای فوق تخصصی روز دنیا، آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به کلیه نهادها، ارگان ها و سازمان های خصوصی  ودولتی  و همچنین هموطنان عزیز کشور می باشد که این امر در کوتاه مدت و با حداقل هزینه محقق می گردد. نهایتاً ارائه خدمات منحصر به فرد پس از تعمیرات، به عنوان یکی از بارزترین ویژگی های مكاسرويس محسوب می گردد که به عنوان نقطه تمایز از رقبا می باشد. ( تخصص ما اندیشه جهانی شدن است)

آموزش تعمیرات مكاسرويس

مكاسرويس از جمله بزرگترین مراکز آموزش فوق تخصصی تعمیرات لپ تاپ در کشور محسوب می گردد که از یک سو با بهره گیری از کادری مجرب از اساتید بنام کشور و از سوی دیگر مجهز بودن به دستگاههای مدرن روز دنیا، توانسته خدمات آموزشی ارزنده ای را به هموطنان گرامی ارائه دهد و در جهت تمامی سطوح علمی گام بردارد. (تخصص ما جلب رضایت مشتریان می­باشد)